KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16873118

nr 1687 3118

Etsning

Emily Burling Waites. Signerad, “Financial Towers”-New York Stock Exchange. Bildmått: 23x16,5, yttermått inklusive ram: 37x29 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 mars 2025
kl 20:59:07

14/3 08:44:00 1      500 kr
17/3 20:54:07 2      Vinnande bud